We study English

Англійську мову вивчають у середніх і старших групах. Це завжди весело, захоплююче і цікаво, особливо тому, що поруч висококваліфікований педагог - учитель англійської мови Сліпко Оксана Іванівна.

Навчання англійської мови дошкільників – процес дуже цікавий, оскільки основним його прийомом є гра. Тільки так   дитина легко накопичує, закріплює і активізує свій словниковий запас, навчається фонетично правильно повторювати англійські слова за вчителем, тобто поетапно формує слухову увагу, фонетичний слух і правильну вимову, опановує певну кількість простих граматичних структур і вчиться уважно ставитися до мовлення співрозмовника. Саме в ігрових ситуаціях дитина починає використовувати вивчений лексико-граматичний матеріал, оскільки гра створює передумови для природних ситуацій спілкування.
На заняттях забезпечується творчий підхід до вивчення англійської мови, який дозволяє дитині легко і без зазубрювання засвоїти такі теми, як: «Вітання. Давайте познайомимось», «Іграшки», «Кольори», «Числа», «Свійські та дикі тварини», «Робочий день», «Частини тіла», «Пори року. Погода», «Моя родина», «Фрукти та овочі», «Їжа», «Професії».
Отже, на заняттях малюки залучаються до гри, під назвою «навчання». І з впевненістю ми можемо підписатися під словами Бенджаміна Франкліна:
 Tell me and I’ll forget                      – Скажи мені і я забуду..
Teach me and I’ll remember           – Навчи мене і я запам’ятаю.
Involve me and I’ll learn»                 – Залучи мене і я навчуся.

Переглянути відео навчання: https://youtu.be/7UpA5WzrFYs