Правила прийому в Городоцький ЗДО ясла-садок №3 "Барвінок"

Прийом дітей до освітнього закладу здійснює керівник  з 1 вересня поточного року (за наявності вільних місць у ДНЗ прийом дітей може здійснюватися  впродовж календарного року)  на підставі:

  1.  Порядку черговості згідно з електронним реєстром на сайті Департаменту освіти і науки  Львівської облдержадміністрації ДНЗ –  http://sadok.loda.gov.ua/

  2.  Заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

  3. Медичної довідки лікаря про стан здоров'я дитини ;

  4.  Карти  проведених профілактичних щеплень;

  5.  Свідоцтва про народження;

  6.  Для пільгових категорій – документу, що підтверджує наявність пільги.

Ознайомитися з  Положенням про порядок електронної реєстрації можна тут:   http://sadok.loda.gov.ua/

  Групи у дошкільному  закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби,  карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів). 

   Відрахування дитини  здійснюється:

    • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

    • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

    • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

    Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Як правильно зареєструвати дитину. Покрокова інструкція.

1. Для проведення успішної електронної реєстрації необхідно мати копію свідоцтва про народження дитини, власну електронну скриньку;

2. Зайти на сторінку електронного реєстру дітей дошкільного віку Львівської області https://sadok.loda.gov.ua/

3. Уважно прочитати Положення про порядок електронної реєстрації дітей дошкільного віку;

4. Переглянути  відео інструкції;

5. Зареєструвати когось з батьків у запропонованому вікні;

6. Додати дитину, правильно заповнити форму, особливо -  дату народження дитини, надати копії документів, вказати на  пільги, за наявності.

7. Подати заявку, при цьому  слід звернути увагу на право батьків реєструвати дитину у три дошкільні заклади. Важливо обирати відповідну вікову групу, здебільшого це групи раннього ( 2 р.)  чи молодшого (3 р.) віку.

8. При правильному проведенні електронної реєстрації ви побачите свою дитину в електронному реєстрі, в обраній вами групі, обраного вами ЗДО з статусом "на розгляді". При подальших змінах статусу система реєстру інформує батьків про це.