Search
  • Irena Trytyak

НАШІ НАЙКРАЩІ!


У неділю 25 листопада 2018 року в ЗОШ№5 м.Городка відбулися два обласні кваліфікаційні шахові турніри присвячені Дню Гідності та Свободи в яких прийняли участь 69 хлопчиків та дівчаток 2008 року народження і молодших зі Львова, Винників, Новояворівська, Суховолі та Городка .

Турнір А - турнір на виконання 3 розряду. Турнір Б - на виконання 4 розряду. Турніри відбувались за швейцарською системою у 9 турів. Контроль10 хв.+5 сек.

У турнірі прийняли участь 11 наших шахістів і показали гарний результат. Судіть самі:

І місце в турнірі Б набравши 7,5 очок з 9 можливих здобув Ардель Юліан (група Вишенька, вихователь Ю.Філіпчук) та виконав четвертий розряд. 4 місце і також четвертий розряд виконав Русин Андрій ( група Бджілка, вихователь М.Качмар). Пів очка забракло Грицюку Андрійку та Гвардєєву Арсену, які набрали по 5 очок до виконання четвертого розряду.

ІІІ місце серед дівчат групи Б посіла Софія Кушнір (група Вишенька, вихователь Ю.Філіпчук). Думаємо, усім зрозуміло, яку вагому роботу провів Микола Іванович і батьки маленьких шахістів. Вітаємо і бажаємо ще більше призових місць!


51 views0 comments

Заголовок 1