Search
  • Irena Trytyak

Святий Миколай на турнірі дошкільнят15 грудня в Барвінку з нагоди Дня Святого Миколая відбувся шаховий турнір серед дошкільнят. Мета змагань створення гарного настрою дітям напередодні улюбленого свята.
У змаганнях прийняли участь 14 вихованців ДНЗ №3 «Барвінок» м.Городка. Турнір проходив за швейцарською системою в п’ять турів. Контроль часу 12 хв.
Абсолютно найкращий результат змагань в Телюк Анастасії. Її результат 4,5 очок з 5 можливих. Другий Конюшко Володя - 4 очки. На третьому місці Підцерковний Владислав - 3,5 очка.

Краща серед дівчат Телюк Анастасія. Другий результат у Ковалишин Юліани - 4 очка. Третьою фінішувала Попович Роксолана з 2 очками.

У змаганнях серед хлопчиків найкращий результат турніру показав Конюшко Володя 4 очок з 5 можливих. Другий результат у Підцерковного Владислава 3,5 очок. Третім фінішував Бубліков Данило 3 очка.
Кубки та медалі дітям вручав особисто Святий Миколай, який завітав на турнір та головний суддя змагань, вихованець дитсадка «Барвінок», міжнародний майстер Андрій Грех. Нагороди отримали всі учасники змагань.

М.Матвієнко


20 views0 comments

Recent Posts

See All

2017 © Городоцький ДНЗ ясла-садок №3 "Барвінок"

Усі права застережено

вул. Запорізької Січі, 4

м. Городок, Львівська обл.

+38 (03231) 3-09-04

sadokbarvinok@gmail.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now